Pamiątki rodzinne

Zachowaj wyjątkowe chwile na dłużej. Miej zawsze przy sobie cząstkę tego, co przypomni Ci najpiękniejsze wydarzenia z Twojego życia. Zaręczyny, ślub, narodziny dziecka, pierwszy ząbek, pierwsza wizyta z Twoją pociechą u fryzjera… W życiu każdego z nas są takie sytuacje, które pragniemy zachować w naszej pamięci już na zawsze. A gdyby tak zachować je również w formie niepowtarzalnej, spersonalizowanej specjalnie dla nas biżuterii? 

pamiątka rodzinna biżuteria damar naszyjnik z imieniem dziecka męża
pamiątka żałobna włosy biżuteria

Kosmyk włosów, czy płatek róży to tylko niektóre z przedmiotów, które możemy zatopić w żywicy i nadać im kształt sprawiając, że będą pamiątką, która już zawsze będzie nam towarzyszyć. Warto podkreślić, że żywica to materiał bardzo trwały i odporny na działania wszelkich czynników zewnętrznych. Jest ona twarda jak kamień, zaś w bezbarwnej formie – przezroczysta jak szkło. Co jeszcze można zatopić w żywicy?

Biżuteria z pępowiną czyli oryginalna pamiątka, która podbiła serca wielu mam

To, co cenimy sobie w naszej pracy to kontakt z klientem. To właśnie dzięki Państwu nasza oferta została poszerzona o biżuterię z zatopioną w żywicy pępowiną. To forma pamiątki rodzinnej, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem, czego dowodem jest m.in. wywiad, jakiego udzieliliśmy stacji TVN. 

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas niezbędny na zrealizowanie zamówienia na spersonalizowaną biżuterię wynosi od ok. 7 do 10 dni i zależy od kilku czynników, tj.:

  • ewentualnej konieczności zamówienia przez nas dodatkowych półproduktów
  • czy niezbędne jest wydrukowanie zdjęcia (zlecenie zdjęcia do wydruku wydłuża czas realizacji o około 3-4 dni)
  • czy produkt wymaga dodatkowej obróbki mechanicznej, jak szlifowanie oraz polerowanie

Zawsze po ustaleniu z Klientem wszelkich szczegółów dotyczących zamówienia podajemy szacowany czas jego realizacji.

Kilka słów o tym, jak powstaje nasza biżuteria

Wiemy, jak ważne są dla Państwa pamiątki, które przekazujecie w nasze ręce, dlatego też pragniemy przybliżyć Państwu kilka najistotniejszych kwestii związanych z tworzeniem tak wyjątkowych produktów.

Przekazywane do nas pamiątki, jak np. włosy, zdjęcia, czy pępowina prosimy przesyłać listem poleconym lub nadawać przesyłką kurierską na adres naszego sklepu stacjonarnego, tj.:

Mavazi
ul. Częstochowska 3/2, 46-040 Ozimek

Po dotarciu przesyłki, zawsze informujemy nadawce o jej odebraniu i doprecyzowujemy wszelkie ewentualne szczegóły związane z realizacją zamówienia. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno pod mailem, telefonem, jak i za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych:

FB: facebook.com/damar.bizuteria.z.zywicy

IG: instagram.com/damar.bizuteria

[email protected]

tel: +48 736 056 106

Każde zamówienie, jakie otrzymamy, jest dla nas wyjątkowe i tak też podchodzimy do procesu jego realizacji. 

Żywica epoksydowa, w której zatapiamy każdy przedmiot ma z początku postać płynną. Etap jej zalewania (niekiedy kilkukrotnego) oraz zastygania to średnio 4 dni. Kolejny krok to szlifowanie i polerowanie produktu. W przypadku niektórych zamówień produktu wykańczamy dodatkowo elementami ze stali chirurgicznej lub srebra.

Tworzoną przez nas biżuterię umieszczamy zawsze w ozdobnym pudełeczku prezentowym i wysyłamy pod adres wskazany przez zamawiającego. Do przesyłki dołączamy także krótką instrukcję, w której opisujemy jak dbać i w jaki sposób przechowywać dany produkt.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.

PAMIĄTKA RODZINNA
z pępowiną – płaska

179,00 zł

PAMIĄTKA RODZINNA
z kosmykiem włosów

219 zł

PAMIĄTKA RODZINNA
z pępowiną – w kuli

199,00 zł

Opinie

opinia damar bizuteria pamiatka zalobna
opinia damar bizuteria pamiatka zalobna
opinia damar bizuteria pamiatka zalobna