Pamiątki z sierścią zwierząt

Jak powiedział Immanuel Kant – „Człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta.”

W naszym sklepie oprócz projektów własnych, które można znaleźć tutaj tworzymy również spersonalizowane zamówienia pod konkretne życzenia naszych klientów. Między innymi jest to biżuteria z zatopionymi w środku pamiątkami po zwierzętach.

Jej forma może być dowolna, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

damar biżuteria pamiątki z sierścią

Jak może wyglądać taka pamiątka?

Wszystko jest u nas kwestią uzgodnień indywidualnych z Klientem. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, jak i sami staramy się zawsze doradzić i poszukać jak najbardziej zadowalających rozwiązań. Posiadamy w swojej ofercie bardzo dużo półproduktów, czyli ramek, baz, łańcuszków itd. ale można również przesłać te własne. Np. jeżeli chcieliby Państwo umieścić coś w półprodukcie zakupionym w sklepie jubilerskim, to jak najbardziej jest to również możliwe.

Personalizowana biżuteria z zatopionymi w środku przedmiotami nadesłanymi przez naszych Klientów może mieć zarówno formę otwartą i być w różnym kształcie, jak i formę zamkniętego sekretnika.

Jaką postać może mieć pamiątka z sierścią zwierząt?

Możemy wykonać zarówno figurkę do postawienia, jak i brelok, naszyjnik, bransoletkę, pierścionek, kolczyki, czy broszkę. Dostępne formy/bazy przesyłamy w formie zdjęć do wyboru dla klienta mailowo, czy poprzez messenger/Instagram.

Czy tylko sierść psa można zatopić w żywicy?

Oczywiście, że nie. Taką pamiątkę można wykonać również z sierścią kotów, wylinką węży, skrzydłami motyla, grzywą konia, sierścią królika, chomika, szczura, łuską ryby itd. Najważniejsze jest tylko to, aby nadesłana do nas pamiątka była całkowicie wysuszona.

Ile trwa realizacja zamówienia?

Czas realizacji zamówienia na biżuterię spersonalizowaną wynosi od ok. 7 do 20 dni, a zależy on od kilku czynników, takich jak:

  • czy zamówienie to wymaga zamówienia przez nas dodatkowych półproduktów
  • czy zamówienie to wymaga od nas wydrukowania zdjęcia (zlecenie zdjęcia do wydrukowania to dodatkowe 3-4 dni)
  • czy końcowy produkt wymaga dodatkowej obróbki mechanicznej (szlifowania i polerowania)

Zawsze po ustaleniu z Klientem wszelkich szczegółów dotyczących zamówienia podajemy szacowany czas jego realizacji.

Proces powstawania pamiątek z sierścią zwierząt

Mając na uwadze Państwa obawę o przesłane do nas (często jako ostatnie po kimś) pamiątki, chcielibyśmy po krótce przybliżyć proces powstawania u nas tak szczególnych produktów.

Wszelkie pamiątki typu: prochy, włosy, sierść, zdjęcia, kawałki ubrań, kwiaty, kamyczki itd prosimy o przesyłanie listem poleconym lub kurierem na adres naszego sklepu stacjonarnego: Mavazi ul. Częstochowska 3/2 46-040 Ozimek.

Po otrzymaniu przesyłki zawsze informujemy osobę składającą zamówienie o jej dotarciu.

Następnie doprecyzowujemy jeszcze szczegóły zamówienia i podsyłamy własne sugestie. Często mając już w rękach przesłane przez Państwa rzeczy, jesteśmy w stanie coś więcej zaproponować i doradzić względem oczekiwanego efektu końcowego.

Służymy pomocą oraz doradztwem zarówno za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych (Facebook, Instagram), jak i mailowo ([email protected]), ale i telefonicznie pod numerem 736 056 106.

Do każdego złożonego u nas zamówienia podchodzimy bardzo indywidualnie i z troską o każdy szczegół.

Sama żywica epoksydowa, w której to zatapiamy różne przedmioty początkowo ma postać płynną. Sam proces jej zalewania (czasami kilkukrotnego) oraz zastygania trwa około 4 dni. Następnie każdy element jest przez nas szlifowany i polerowany. W zależności od typu produktu jest on jeszcze dodatkowo wykańczany elementami ze stali chirurgicznej lub srebra.

Biżuterię zawsze pakujemy w ozdobne pudełeczka prezentowe i wysyłamy na wskazany przez osobę składającą zamówienie adres. Dołączamy również krótką instrukcję o tym, jak dbać i przechowywać dany produkt.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą ofertą na stronie TUTAJ.

Bransoletka z sierścią zwierząt w kształcie owalu

179,00 zł

Bransoletka z sierścią zwierząt w kształcie łapki

159,00 zł

Bransoletka z sierścią zwierząt w kształcie kostki

159,00 zł

Opinie

damar bizuteria opinie pamiatka z sierscia zwierzat
damar bizuteria opinie pamiatka z sierscia zwierzat
damar bizuteria opinie pamiatka z sierscia zwierzat