Pamiątki żałobne

Śmierć bliskiej osoby, to niewątpliwie jedno z najtrudniejszych doświadczeń, z jakimi musimy się w życiu zmierzyć. Każdy przeżywa te chwile na swój sposób. Zazwyczaj chcielibyśmy w takiej sytuacji zatrzymać czas, aby ta osoba pozostała z nami i nigdy nas nie opuszczała. W pełni szanujemy i rozumiemy taką decyzję, dlatego pomagamy spełnić tę potrzebę.

Aby ukoić czas żałoby i pamięci o zmarłej osobie, powstała nasza wyjątkowa biżuteria.

Oferujemy dziś Państwu możliwość zatrzymania na zawsze cząstki bliskiej osoby w małym, srebrnym sekretniku w kształcie serduszka, w środku którego zatapiamy w żywicy garstkę prochów lub kosmyk włosów osoby zmarłej.

Żywica jest niezwykle trwałym i odpornym na wszelkie działania czynników zewnętrznych materiałem. Jest twarda jak kamień, a w formie bezbarwnej przezroczysta jak szkło.

Do zawieszki dołączamy łańcuszek o długości 50 cm oraz pudełko do przechowywania naszyjnika.

Jak może wyglądać taka pamiątka żałobna?

Wszystko jest u nas kwestią uzgodnień indywidualnych z Klientem. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, jak i sami staramy się zawsze doradzić i poszukać jak najbardziej zadowalających rozwiązań. Posiadamy w swojej ofercie bardzo dużo półproduktów, czyli ramek, baz, łańcuszków itd. ale można również przesłać te własne. Np. jeżeli chcieliby Państwo umieścić coś w półprodukcie zakupionym w sklepie jubilerskim, to jak najbardziej jest to również możliwe.

Złote serduszko, które znajduje się na zdjęciu powyżej nie jest dostępne w naszej ofercie, jednak jesteśmy w stanie wskazać miejsce, z którego nasz Klient je zamówił i na życzenie wykonamy biżuterię w bardzo podobny sposób.

Personalizowana biżuteria z zatopionymi w środku przedmiotami nadesłanymi przez naszych Klientów może mieć zarówno formę otwartą i być w różnym kształcie, jak i formę zamkniętego sekretnika.

Czy oprócz włosów/prochów/innych pamiątek można przesłać również swój półprodukt?

Oczywiście, można przesłać swoją bazę bransoletki, wisiorka, czy kolczyków, w których Państwo chcą zatopić przesłane do nas pamiątki.

Ile trwa realizacja zamówienia?

Czas realizacji zamówienia na biżuterię spersonalizowaną wynosi od ok. 7 do 20 dni, a zależy on od kilku czynników, takich jak:

  • czy zamówienie to wymaga zamówienia przez nas dodatkowych półproduktów
  • czy zamówienie to wymaga od nas wydrukowania zdjęcia (zlecenie zdjęcia do wydrukowania to dodatkowe 3-4 dni)
  • czy końcowy produkt wymaga dodatkowej obróbki mechanicznej (szlifowania i polerowania)

Zawsze po ustaleniu z Klientem wszelkich szczegółów dotyczących zamówienia podajemy szacowany czas jego realizacji.

Proces powstawania naszych produktów

Mając na uwadze Państwa obawę o przesłane do nas (często jako ostatnie po kimś) pamiątki, chcielibyśmy po krótce przybliżyć proces powstawania u nas tak szczególnych produktów.

Wszelkie pamiątki typu: prochy, włosy, sierść, zdjęcia, kawałki ubrań, kwiaty, kamyczki itd prosimy o przesyłanie listem poleconym lub kurierem na adres naszego sklepu stacjonarnego: Mavazi ul. Częstochowska 3/2 46-040 Ozimek.

Po otrzymaniu przesyłki zawsze informujemy osobę składającą zamówienie o jej dotarciu.

Następnie doprecyzowujemy jeszcze szczegóły zamówienia i podsyłamy własne sugestie. Często mając już w rękach przesłane przez Państwa rzeczy, jesteśmy w stanie coś więcej zaproponować i doradzić względem oczekiwanego efektu końcowego.

Służymy pomocą oraz doradztwem zarówno za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych (Facebook, Instagram), jak i mailowo ([email protected]), ale i telefonicznie pod numerem 736 056 106.

Do każdego złożonego u nas zamówienia podchodzimy bardzo indywidualnie i z troską o każdy szczegół.

Sama żywica epoksydowa, w której to zatapiamy różne przedmioty początkowo ma postać płynną. Sam proces jej zalewania (czasami kilkukrotnego) oraz zastygania trwa około 4 dni. Następnie każdy element jest przez nas szlifowany i polerowany. W zależności od typu produktu jest on jeszcze dodatkowo wykańczany elementami ze stali chirurgicznej lub srebra.

Biżuterię zawsze pakujemy w ozdobne pudełeczka prezentowe i wysyłamy na wskazany przez osobę składającą zamówienie adres. Dołączamy również krótką instrukcję o tym, jak dbać i przechowywać dany produkt.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań oraz do zapoznania się z naszą ofertą na stronie https://damar-bizuteria.pl/produkt/naszyjnik-z-prochami/