Pamiątki żałobne

Śmierć bliskiej osoby, to niewątpliwie jedno z najtrudniejszych doświadczeń, z jakimi musimy się w życiu zmierzyć. Każdy przeżywa te chwile na swój sposób. Zazwyczaj chcielibyśmy w takiej sytuacji zatrzymać czas, aby ta osoba pozostała z nami i nigdy nas nie opuszczała. W pełni szanujemy i rozumiemy taką decyzję, dlatego pomagamy spełnić tę potrzebę.

Aby ukoić czas żałoby i pamięci o zmarłej osobie, powstała nasza wyjątkowa biżuteria.

Oferujemy Państwu możliwość zatrzymania na zawsze cząstki bliskiej osoby w małym, srebrnym sekretniku w kształcie serca. W jego środku zatapiamy w żywicy garstkę prochów lub kosmyk włosów osoby zmarłej. Do zawieszki dołączamy łańcuszek o długości 50 cm oraz pudełko do przechowywania naszyjnika.

sekretnik pamiatka zalobna po zmarlym damar bizuteria
sekretnik pamiatka zalobna po zmarlym damar bizuteria

Żywica jest niezwykle trwałym i odpornym na wszelkie działania czynników zewnętrznych materiałem. Jest twarda jak kamień, a w formie bezbarwnej przezroczysta jak szkło.

Jak może wyglądać taka pamiątka żałobna?

Wszystko jest u nas kwestią uzgodnień indywidualnych z Klientem. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, jak i sami staramy się zawsze doradzić i poszukać jak najbardziej zadowalających rozwiązań. Posiadamy w swojej ofercie bardzo dużo półproduktów, czyli ramek, baz, łańcuszków itd. ale można również przesłać te własne. Np. jeżeli chcieliby Państwo umieścić coś w półprodukcie zakupionym w sklepie jubilerskim, to jak najbardziej jest to również możliwe.

Złote serduszko, które znajduje się na zdjęciu poniżej nie jest dostępne w naszej ofercie, jednak jesteśmy w stanie wskazać miejsce, z którego nasz Klient je zamówił i na życzenie wykonamy biżuterię w bardzo podobny sposób.

Personalizowana biżuteria z zatopionymi w środku przedmiotami nadesłanymi przez naszych Klientów może mieć zarówno formę otwartą i być w różnym kształcie, jak i formę zamkniętego sekretnika.

sekretnik zlota srebrna pamiatka zalobna po zmarlym damar bizuteria
bizuteria-zalobna-bizuteria-z-prochami-w-zywicy-damar
sekretnik zlota srebrna pamiatka zalobna po zmarlym damar bizuteria

Czy oprócz włosów/prochów/innych pamiątek można przesłać również swój półprodukt?

Oczywiście, można przesłać swoją bazę bransoletki, wisiorka, czy kolczyków, w których Państwo chcą zatopić przesłane do nas pamiątki.

Ile trwa realizacja zamówienia?

Czas realizacji zamówienia na biżuterię spersonalizowaną wynosi od ok. 7 do 20 dni, a zależy on od kilku czynników, takich jak:

  • czy zamówienie to wymaga zamówienia przez nas dodatkowych półproduktów
  • czy zamówienie to wymaga od nas wydrukowania zdjęcia (zlecenie zdjęcia do wydrukowania to dodatkowe 3-4 dni)
  • czy końcowy produkt wymaga dodatkowej obróbki mechanicznej (szlifowania i polerowania)

Zawsze po ustaleniu z Klientem wszelkich szczegółów dotyczących zamówienia podajemy szacowany czas jego realizacji.

Proces powstawania naszych produktów

Mając na uwadze Państwa obawę o przesłane do nas (często jako ostatnie po kimś) pamiątki, chcielibyśmy po krótce przybliżyć proces powstawania u nas tak szczególnych produktów.

Wszelkie pamiątki typu: prochy, włosy, sierść, zdjęcia, kawałki ubrań, kwiaty, kamyczki itd prosimy o przesyłanie listem poleconym lub kurierem na adres naszego sklepu stacjonarnego:

Mavazi
ul. Częstochowska 3/2 46-040 Ozimek

Po otrzymaniu przesyłki zawsze informujemy osobę składającą zamówienie o jej dotarciu.

Następnie doprecyzowujemy jeszcze szczegóły zamówienia i podsyłamy własne sugestie. Często mając już w rękach przesłane przez Państwa rzeczy, jesteśmy w stanie coś więcej zaproponować i doradzić względem oczekiwanego efektu końcowego.

Służymy pomocą oraz doradztwem zarówno za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych, jak i mailowo lub telefonicznie.

FB: facebook.com/damar.bizuteria.z.zywicy

IG: instagram.com/damar.bizuteria

[email protected]

tel: +48 736 056 106

Do każdego złożonego u nas zamówienia podchodzimy bardzo indywidualnie i z troską o każdy szczegół.

Sama żywica epoksydowa, w której to zatapiamy różne przedmioty początkowo ma postać płynną. Sam proces jej zalewania (czasami kilkukrotnego) oraz zastygania trwa około 4 dni. Następnie każdy element jest przez nas szlifowany i polerowany. W zależności od typu produktu jest on jeszcze dodatkowo wykańczany elementami ze stali chirurgicznej lub srebra.

Biżuterię zawsze pakujemy w ozdobne pudełeczka prezentowe i wysyłamy na wskazany przez osobę składającą zamówienie adres. Dołączamy również krótką instrukcję o tym, jak dbać i przechowywać dany produkt.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

PAMIĄTKA ŻAŁOBNA
ze zdjęciem lub włosami

249,00 zł

PAMIĄTKA ŻAŁOBNA
ze zdjęciem i włosami

299,00 zł

PAMIĄTKA ŻAŁOBNA
z prochami

490,00 zł

Opinie

opinia damar bizuteria pamiatka zalobna
opinia damar bizuteria pamiatka zalobna
opinia damar bizuteria pamiatka zalobna

Oferta dla Domów Pogrzebowych

Serdecznie zapraszamy do współpracy Domy Pogrzebowe oraz Towarzyszy w Żałobie. Prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy więcej informacji i przedstawimy naszą ofertę.

damar bizuteria pamiatki zalobne