O nas

Wykonujemy:

– naszyjniki

– kolczyki

– bransoletki

– 10tki różańca w formie bransoletki

– spinki do mankietów

– breloki

Jest mi niezmiernie miło móc przywitać Cię na naszej stronie z wyjątkową biżuterią. Za jej wykonanie odpowiadam ja – Monika oraz mój mąż Patryk. Tylko razem jesteśmy w stanie tworzyć tak wyjątkowe produkty, jakie masz przyjemność podziwiać teraz na stronie sklepu.

Sam pomysł zrodził się w momencie, kiedy to właśnie mój mąż w ramach eksperymentu zalał pewien metalowy element bezbarwnym klejem. Po całkowitym wyschnięciu Patryk go wypolerował i oszlifował, nadając mu piękny kształt i blask. Kiedy tylko go zobaczyłam, stwierdziłam, że chcę mieć taki brelok do kluczy. Mijały miesiące, a ludzie wciąż z takim samym zachwytem podziwiali mój wyjątkowy brelok. Pewnego dnia zaczęłam więc przeszukiwać Internet w celu znalezienia podobnych produktów oraz informacji na temat ich tworzenia. Wtedy natrafiłam po raz pierwszy na termin „żywica epoksydowa” i tak od nitki do kłębka oboje nas ten temat całkowicie pochłonął. Dziś tworzymy wyjątkową i oryginalną biżuterię, wciąż się rozwijamy i odkrywamy nowe możliwości tego materiału.

Nasze produkty powstają z wysokiej jakości żywicy epoksydowej odpornej na działanie promieni UV oraz dodatków ze stali chirurgicznej. W żywicy zatapiamy przeróżne elementy, zarówno natury ożywionej, jak i martwej. W naszych projektach można spotkać zatopione kwiatki, mchy, kamyczki, piórka,  a także łączenie różnych pigmentów z przeróżnymi dodatkami. Wykonujemy również zamówienia spersonalizowane pod życzenie naszych klientów. Jesteśmy w stanie dostosować długość łańcuszka do Waszych potrzeb, a także oczywiście całe produkty. Uwielbiamy personalizacje, więc jeśli tylko chcecie coś wyjątkowego, porozmawiajmy o tym!

 

Znajdziesz nas:

Stacjonarnie: Ozimek ul. Częstochowska 3/2

Facebook: https://www.facebook.com/damar.bizuteria.z.zywicy/

Instagram: https://www.instagram.com/damar.bizuteria/?hl=pl

Koszyk
Scroll to Top