Oferta ślubna

Biżuteria ślubna dla Pań

Biżuteria z żywicy epoksydowej z zamkniętymi w środku ususzonymi kwiatuszkami. Takie dodatki mogą wspaniale uzupełniać stylizacje Panien Młodych, które marzą o ślubie w stylu boho, czy rustykalnym.

Delikatna biżuteria z motywem roślinnym wspaniale dopełni stylizację ślubną zarówno tych bogato zdobionych sukien, jak i subtelnych, zwiewnych, skrojonych na miarę.

Biżuteria z żywicy jest lekka i bardzo uniwersalna, przez co z pewnością będzie wspaniałym uzupełnieniem każdej innej stylizacji, nie tylko ślubnej.

Oferujemy możliwość zamówienia zarówno pojedynczych elementów biżuterii, jak i całych kompletów wraz ze spinkami do mankietów dla Panów Młodych.

Biżuteria wieczorowa

W naszej kolekcji Classic Elegance można znaleźć wiele propozycji, które idealnie dopełnią wieczorowe stylizacje, nie tylko weselne. 

Spinki do mankietów

W ofercie posiadamy również spinki do mankietów, które mogą być zarówno utrzymane w klimacie klasycznej czerni w połączeniu ze srebrnymi, czy złotymi płatkami, jak i zawierać w sobie suszone kwiatki, czy inne elementy.

Nasze pozostałe produkty

Przechodząc do oferty sklepu można zarówno kupić produkty dostępne od ręki, jak i tylko zainspirować się, tworząc z nami zamówienie indywidualne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją biżuterii oraz dodatków.

Sklep stacjonarny

Prowadzimy również sprzedaż stacjonarną naszej biżuterii  w Ozimku (woj. opolskie) w sklepie “MAVAZI” ul. Częstochowska 3/2.  Na miejscu można również zobaczyć nasze pozostałe produkty, porozmawiać o ewentualnych preferencjach zamówień personalizowanych oraz złożyć zamówienie.  

W naszej ofercie znajdziesz również piękne podświetlane napisy LOVE. Kolorystyka dowolna, realizujemy również projekty indywidualne.

A może chciałabyś urozmaicić swój stół unikatowymi podkładkami pod kieliszki? Na zamówienie wykonamy w dowolnej kolorystyce.

Shopping Cart
Scroll to Top