Dzień dobry! Czyli kilka słów o nas i marce Damar

Jest mi niezmiernie miło móc przywitać Cię na naszej stronie z wyjątkową biżuterią. Za jej wykonanie odpowiadam ja – Monika oraz mój mąż Patryk. Tylko razem jesteśmy w stanie tworzyć tak wyjątkowe produkty, jakie masz przyjemność podziwiać teraz na stronie sklepu.

Ja, Monika na co dzień prowadzę sklep stacjonarny i internetowy z sukienkami na każdą okazję. Uwielbiam aktywnie spędzać czas z rodziną, rozwijać się, czytać i poznawać nowych ludzi. Spełnienie daje mi realizowanie pasji, jaką jest tworzenie biżuterii, a także otaczający mnie przyjaciele. W naszym zespole odpowiadam za projekty oraz realizację pierwszego etapu powstawania biżuterii. Zajmuję się również marketingiem, zdjęciami oraz promocją. To ja zawsze do Was piszę w mediach społecznościowych i ze mną ustalacie wszelkie szczegóły związane z zamówieniami.

Patryk, mój mąż, na co dzień pracownik etatowy, a także instruktor Taekwon-do oraz osoba, która szlifuje i poleruje Waszą biżuterię. Tak naprawdę to również prekursor naszej marki, gdyż pierwszy prototyp stworzył od początku do końca właśnie ON. Człowiek niezwykle skrupulatny i dokładny w swoim fachu.

Prywatnie jesteśmy małżeństwem oraz rodzicami, wspólnie prowadzimy naszą małą firmę, która nie mogłaby istnieć bez tego duetu. Uzupełniamy się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, co pozwala nam na tworzenie z ogromną radością tych “cudeniek”.

Jak już wspomniałam, na co dzień prowadzę nieduży sklep z sukienkami w niewielkiej miejscowości na Opolszczyźnie. Jest to małe miasteczko, w którym prawie wszyscy się znają . Bardzo lubię takie klimaty. Niedaleko nam do lasu, a w niewysokie góry możemy się wybrać nawet tylko na weekend.

Zawsze chciałam stworzyć coś swojego, małą, rodzinną firmę, o którą będę dbać z pełnym zaangażowaniem i wkładać w jej rozwój całe serce. Udało się. Już drugi rok prowadzę własną działalność gospodarczą. I chociaż muszę przyznać, że nie było łatwo i do tej pory nie zawsze jest kolorowo, to uwielbiam to. Kocham kontakt z ludźmi, rozmowy, zabawę modą oraz moje Klientki. Czasami wpadają do mnie do sklepu tylko chwilę porozmawiać, zapytać, czy u mnie wszystko w porządku. Wiecie, jakie to miłe?

I właśnie z takich rozmów często wywiązują się nowe pomysły. Wciąż poszerzamy ofertę w sklepie, aby jeszcze bardziej sprostać wymaganiom naszych Klientek.

Skąd jednak pomysł na biżuterię z żywicy?

Sam pomysł zrodził się w momencie, kiedy to właśnie mój mąż w ramach eksperymentu zalał pewien metalowy element bezbarwnym klejem. Po całkowitym wyschnięciu Patryk go oszlifował i wypolerował, nadając mu piękny kształt i blask. Kiedy tylko go zobaczyłam, stwierdziłam, że chcę mieć taki brelok do kluczy. Mijały miesiące, a ludzie wciąż z takim samym zachwytem podziwiali mój wyjątkowy brelok. Pewnego dnia zaczęłam więc przeszukiwać Internet w celu znalezienia podobnych produktów oraz informacji na temat ich tworzenia. Wtedy natrafiłam po raz pierwszy na termin “żywica epoksydowa” i tak od nitki do kłębka oboje nas ten temat całkowicie pochłonął. Dziś tworzymy wyjątkową i oryginalną biżuterię, wciąż się rozwijamy i odkrywamy nowe możliwości tego materiału.

Biżuteria stała się również wspaniałym uzupełnieniem asortymentu naszego sklepu stacjonarnego. Nawet Panowie coraz częściej wybierają właśnie naszą biżuterię na prezenty dla swoich kobiet  z okazji różnych świąt, niż tę, dostępną u jubilerów.

Samo słowo “Damar” w języku indonezyjskim oznacza właśnie ŻYWICĘ. To stąd wzięła się nazwa naszej marki.  A wpadł na nią jeden z naszych najlepszych przyjaciół, któremu jesteśmy niesamowicie za to wdzięczni. Uwierzcie mi, że znalezienie odpowiedniej nazwy dla marki wcale nie jest takie proste 🙂

Nasze produkty powstają z wysokiej jakości żywicy epoksydowej odpornej na działanie promieni UV oraz dodatków ze stali chirurgicznej. W żywicy zatapiamy przeróżne elementy, zarówno natury ożywionej, jak i martwej. W naszych projektach można spotkać zatopione kwiatki, mchy, kamyczki, piórka,  a także łączenie różnych pigmentów z przeróżnymi dodatkami. Wykonujemy również zamówienia spersonalizowane pod życzenie naszych klientów. Jesteśmy w stanie dostosować długość łańcuszka do Waszych potrzeb, a także oczywiście całe produkty. Uwielbiamy personalizacje, więc jeśli tylko chcecie coś wyjątkowego, porozmawiajmy o tym!

W naszej ofercie póki co, można znaleźć 3 główne kategorie biżuterii:

  1. NATURAL – to pierwsza, jaka pojawiła się w naszej marce kolekcja. Pracujemy tutaj nad projektami związanymi z wszelkimi elementami natury, jakie tylko jesteśmy w stanie uwiecznić zatapiając je w żywicy. Zaczęło się od malutkich kamyczków dekoracyjnych, później przyszła pora na suszone kwiatki, mchy, piórka, muszelki, piaski i inne. Zasada jest jedna  – wszystko, co zatapiamy musi być idealnie wysuszone.  Kolekcja ta z pewnością przypadnie do gustu kobietom, które lubią być blisko natury, cenią sobie oryginalność oraz żyją zgodnie z zasadą zerowaste, czy eko.
  2. CLASSIC ELEGANCE – chcąc wyjść na przeciw potrzebom kobiet, które wolą bardziej eleganckie wersje biżuterii, stworzyliśmy kolekcję idealną do wieczorowych kreacji, ale nie tylko. Po prostu dla kobiet, które lubią na co dzień czuć się szykownie. Możemy tu znaleźć  różne projekty zazwyczaj łączenia ze sobą różnych pigmentów ze szczyptą brokatu, która właśnie nadaje tego eleganckiego charakteru. Dużo tutaj czerni i stonowanych kolorów.
  3. RAINBOW – to nasza najnowsza kolekcja, najbardziej kolorowa i szalona za razem.  Podobnie, jak CLASSIC ELEGANCE, polega ona na łączeniu ze sobą pigmentów, jednak zarówno sama praca nad tym, jak i efekt końcowy są zupełnie inne. Pigmenty w kolekcji RAINBOW mieszają się ze sobą w różny sposób w zależności od tego, jakie kolory ze sobą połączymy. Mogą one zarówno tylko delikatnie przechodzić przez siebie, jak i tworzyć efekt wybuchu poprzez dodanie białego pigmentu. Jest to niesamowity i jednocześnie bardzo efektowny rezultat, jaki możemy zobaczyć dopiero po 2 dniach od wyschnięcia żywicy. Biżuteria ta z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym kolory i oryginalność.

NASZA MISJA

Na czym nam najbardziej zależy? Na pełnym zadowoleniu naszych Klientek z produktów, które powstają w naszej pracowni. Na więzi z nimi, które dodają nam skrzydeł i motywacji do dalszego tworzenia. Na relacjach, które z kolei będą przynosiły nam więcej zadowolonych twarzy. Uwielbiamy również personalizację, więc jeżeli tylko masz własny pomysł na biżuterię dla siebie – napisz nam o tym. Chętnie przygotujemy coś tylko dla Ciebie.

Ze swojej strony obiecujemy miły kontakt, doradztwo oraz pięknie wykonaną biżuterię. Jakość ma dla nas bardzo duże znaczenie.

Jeżeli chcesz być blisko nas, koniecznie odwiedź nasze miejsca w sieci:

Facebook: https://www.facebook.com/damar.bizuteria.z.zywicy/?modal=admin_todo_tour

Instagram: https://www.instagram.com/damar.bizuteria/?hl=pl

Biżuteria z włosami

Biżuteria z zatopionymi w środku włosami ludzkimi budzi w naszym otoczeniu jeszcze spore zaskoczenie. Jednak

Shopping Cart
Scroll to Top