Biżuteria personalizowana

Personalizowana biżuteria z żywicy epoksydowej – co to znaczy?

Jak już zapewne wiecie, uwielbiamy tworzyć produkty na Wasze specjalne, indywidualne zamówienia. Bardzo nas cieszą sytuacje, kiedy chcecie w jakiś sposób wyrazić swój indywidualizm. Chyba każda kobieta chciałaby mieć coś, czego nie będą miały jej koleżanki, a u nas o to bardzo łatwo, gdyż wiele naszych projektów jest tworzonych tylko w pojedynczych egzemplarzach. Co zatem mamy na myśli, mówiąc “personalizacja”?

KSZTAŁT WISIORKA

Nasze naszyjniki mogą przybierać różne kształty, m.in. znajdziecie u nas, takie, jak:

– owal

– łezka

– kropla

– prostokąt

– kwadrat

– koło

– kropla

– fala

– kryształ

– kula

– krzyż 

Wypisane powyżej to tylko propozycje kształtów naszyjników bez ramek, czyli te, wyjmowane ze specjalnych form. Ich ilość nie jest ograniczona, gdyż te formy są wielorazowe. W ofercie posiadamy również naszyjniki w metalowych ramkach, a te z kolei występują w formach: owalu, prostokąta, koła, trójkąta oraz łezki. To takie najpopularniejsze, jednak ramki mogą nam się w każdej chwili skończyć i nie zawsze jesteśmy w stanie zaproponować wykonanie w nich biżuterii. Co prawda, takie sytuacje zdarzają się rzadko, zawsze staramy się pilnować stanów magazynowych, aby niczego nie brakowało, jednak my też jesteśmy uzależnieni od naszych dostawców.

DŁUGOŚĆ I RODZAJ ŁAŃCUSZKA

Standardowo wszystkie naszyjniki wysyłane są na klasycznych łańcuszkach z ogniwkami w kolorze srebra lub antycznego srebra o długości 55 cm. Po wcześniejszym ustaleniu możemy jednak wymienić taki klasyczny  łańcuszek na czarny rzemyk lub łańcuszek typu “linka”. Długość klasycznego łańcuszka z ogniwkami jesteśmy w stanie dostosować do potrzeb Klienta. Pozostałe rodzaje są w jednej, niezmiennej długości 55 cm.

ZAPIĘCIA W KOLCZYKACH

Proponujemy 3 dowolne zapięcia kolczyków. Oczywiście, jeżeli podczas składania zamówienia nie wpiszesz informacji, że chciałabyś zmienić rodzaj zapięcia, kolczyki zostaną wysłane w takiej formie, w jakiej zaprezentowane zostały na zdjęciu.

– sztyfty

– bigle typu angielskiego

– tradycyjne haczyki

KOLOR SZNURKA

W przypadku tworzenia bransoletek staramy się zawsze dobierać taki kolor sznurka, aby jak najbardziej współgrał on z kompozycją w oczku. Jesteśmy jednak otwarci na Wasze sugestie w celu zmiany koloru sznurka na inny. Przy bransoletkach z kolekcji “Rainbow” często sami mamy dylematy, jaki kolor sznurka wybrać, kiedy z jednej strony mamy np. żółty pigment, a z drugiej zielony.

PERSONALIZOWANE BRELOKI

Breloki do kluczy tworzymy z tych samych ramek, co naszyjniki. Do wyboru są zatem kształty takiej, jak: owal, prostokąt, koło, czy łezka. Breloki mogą być również bez ramek. Wtedy wystarczy zainspirować się naszymi naszyjnikami z tagiem #bez ramki.

PERSONALIZOWANE NAPISY

Krótkie dedykacje drukujemy na specjalnym papierze i umieszczamy je w środku naszyjników, bransoletek, czy breloków. Rekomendujemy, aby były one zatapiane na tle w kolorze mlecznym lub bezbarwnym z dodatkami kwiatków, czy kamyczków wokoło samej treści. W celu złożenia zamówienia na taki personalizowany treścią produkt najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Tekst nie może być zbyt długi, a z kolei zbyt mała czcionka może stać się nieczytelna. Zawsze jednak chętnie doradzimy i wskażemy najbardziej optymalne rozwiązanie.

ZAWARTOŚĆ BIŻUTERII

Większość projektów naszej biżuterii to inspiracje pochodzące zarówno z życia prywatnego, otaczającej nas przyrody, pory roku, zbliżających się okazji, czy po prostu grafik znalezionych w sieci. Czasami to również zwykła improwizacja i próby stworzenia czegoś unikatowego. Zazwyczaj właśnie te, cieszą się wśród naszych Klientek największym zainteresowaniem. Zdarzają się również i takie sytuacje, kiedy mamy przyjemność zatapiać przedmioty przysłane przez Was, np. bliskie Waszym sercom piórka, czy czterolistne koniczynki. Jak już być może zauważyliście, mamy za sobą także projekty, gdzie w żywicy zatapialiśmy gitary elektryczne, które trafiły do fanek zespołu rock’owego czy suszarki do włosów dla zakochanej w swojej pracy fryzjerki.  Biżuteria ta była tworzona właśnie na specjalne zamówienia.

Jeżeli i Ty masz pomysł na swoją unikatową biżuterię i chciałabyś ją stworzyć przy naszej pomocy, zapraszamy! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Każdą rozpatrzymy i postaramy się również doradzić od strony technicznej, abyś była w pełni zadowolona z efektów naszej współpracy. Będzie nam niezmiernie miło, móc stworzyć coś razem z Tobą 🙂

Biżuteria z włosami

Biżuteria z zatopionymi w środku włosami ludzkimi budzi w naszym otoczeniu jeszcze spore zaskoczenie. Jednak

Koszyk
Scroll to Top