Biżuteria z prochami – zatrzymaj przy sobie cząstkę bliskiej Ci osoby

Śmierć bliskiej osoby to niewątpliwie jedno z najtrudniejszych doświadczeń, jakie musimy w życiu przejść. Każdy przeżywa te chwile na swój sposób.Jedni chcą jak najszybciej zapomnieć o minionej tragedii, inni zaś nie potrafią się pogodzić z utratą kogoś ważnego. Chcą za wszelką cenę zatrzymać przy sobie choć cząstkę tej osoby. W pełni szanujemy taką decyzję i pomagamy spełnić tę potrzebę.

Biżuteria z prochami – skąd pomysł na taki produkt?

Z potrzeby serca naszych Klientów. Naprawdę. Szczerze nigdy wcześniej nie myśleliśmy, żeby pójść w kierunku tworzenia biżuterii z prochami zmarłych osób. Jednak do naszej skrzynki odbiorczej zaczęło trafiać coraz więcej zapytań o możliwość wykonania takiej właśnie biżuterii. Jak na razie pytania dotyczą tylko naszyjników, jednak jesteśmy w stanie wykonać również pierścionki, bransoletkioraz kolczyki. Mając jednak świadomość, że nie jest to rodzaj biżuterii, która miałaby jedynie nas zdobić, a być bardziej rodzajem talizmanu, ukierunkowanie się na naszyjniki jest najbardziej odpowiednie.

Skąd w ludziach potrzeba posiadania biżuterii z prochami?

Jak już wspomnieliśmy na początku, wiele osób bardzo emocjonalnie przeżywa rozstanie z najbliższymi i nie chciałoby ograniczać się do ich upamiętniania jedynie poprzez wizyty na cmentarzach. Chcą nieustannie mieć blisko siebie taką osobę. W każdym momencie, bez względu na pogodę, czy sprzyjającą porę dnia. Chęć posiadania przy sobie biżuterii z prochami bliskich płynie niewątpliwie z potrzeby serca.

Zamówienie na taki produkt można złożyć w każdej chwili. Nie ma znaczenia, kiedy nastąpiła kremacja. W szczelnie zamkniętej urnie prochy nie zmienią swojej właściwości.

Biżuteria z żywicy – co jeszcze może być zatopione w żywicy?

Jeżeli ktoś zamiast prochów chciałby nosić przy sobie kosmyk włosów zmarłej osoby, to również jest to możliwe.Są to najczęściej pojawiające się w biżuterii materiały zmarłej osoby. Podobnie jak niewielki skrawek materiału z ubrania, czy zasuszony płatek kwiatu.

Naszyjnik z prochami – jak wygląda taka biżuteria?

W celu zachowania jak największej estetyki produktu, zdecydowaliśmy się głównie na umieszczanie prochów zatopionych w żywicy w sekretnikach. Są to niewielkie, otwierane przywieszki, do środka których wlewamy prochy wymieszane z żywicą. Do wyboru jest żywica bezbarwna oraz srebrna. W przypadku żywicy bezbarwnej,znacznie lepiej widoczna jest struktura prochów. W srebrnej dużo mniej. Wybór pozostawiamy jednak klientowi. Istnieje również możliwość zamówienia naszyjnika w formie otwartej, tzn. samej obwódki, wewnątrz której zostaje umieszczona na stałe wcześniej wspomniana żywica z prochami.

Żywica jest niezwykle trwałym i odpornym na wszelkie działania czynników zewnętrznych materiałem. Jest twarda jak kamień, a w formie bezbarwnej przezroczysta jak szkło.

Do zawieszki dołączamy łańcuszek o długości 60 cm oraz pudełko do przechowywania naszyjnika.

W jaki sposób można zamówić biżuterię z prochami lub inne nasze produkty?

Zamówienie najlepiej jest złożyć bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Naszyjnik z prochami zamówisz klikając: tutaj link

Składając zamówienie należy wybrać rodzaj zawieszki oraz kolor żywicy, która połączy się z prochami. Następnie wysłać do nas na adres: mavazi Monika Zajonc ul. Częstochowska 3/2 46-040 Ozimek niewielką ilość prochów (wystarczy zaledwie pół małej łyżeczki). Przesyłkę najlepiej nadać listem poleconym priorytetem lub kurierem. Czas realizacji takiego zamówienia od momentu otrzymania przez nas przesyłki wynosi ok. 5 dni roboczych plus czas dostawy. Zamówienia realizujemy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Zachowaj cząstkę bliskiej Ci osoby już na zawsze.

Biżuteria z włosami

Biżuteria z zatopionymi w środku włosami ludzkimi budzi w naszym otoczeniu jeszcze spore zaskoczenie. Jednak

Shopping Cart
Scroll to Top