Wyjątkowa biżuteria jako pamiątka po zwierzaku

Nie bez powodu mówi się, że „pies jest najlepszym przyjacielem człowieka”. Miłośnicy szczekających czworonogów podkreślają lojalność, wierność, inteligencje jako niezwykłe zalety psów. Od zawsze ludzi i zwierzęta łączyła silna więź. Kotki, rybki, konie, węże, papużki, chomiki… ile rodzajów i odmian pupili, tylu zwolenników zwierzęcej natury.

Do zwierząt przywiązujemy się podobnie szybko, jak do ludzi. Jednak ich życie jest najczęściej zdecydowanie krótsze. Co, gdy nagle zabraknie niezastąpionego towarzysza? Codzienność nie jest już tak radosna i kolorowa, jak dawniej. Na szczęście wspomnienia pomagają przetrwać trudny czas, a pamiątka po zwierzaku może być antidotum na smutek po utracie kogoś bliskiego.

Dla kogo wspomnienia ukryte w biżuterii?

Z każdym dniem okazuje się, że potrzeby naszych Klientów rosną. Moc emocji i uczuć sprawia, że oferta naszego sklepu w sposób szybki, ale bardzo przemyślany, ciągle się poszerza. Pragniemy sprawiać radość poprzez cudowne i niepowtarzalne wyroby z żywicy epoksydowej, ale również tworzyć pamiątki, które zamykają w sobiewspomnienia.

Rozumiemy, jak silną relację można stworzyć z każdą istotą. Współodczuwamy emocje naszych Klientów, gdy otrzymujemy e-maile, telefony, zamówienia, dotyczące biżuterii z zatopionymi w środku pamiątkami po zwierzętach. Głęboko wierzymy, że dzięki ozdobom z sierścią zwierząt, rozstania chociaż delikatnie, stają się mniej bolesne.

Nasza biżuteria to propozycja dla osób, które straciły swojego ulubieńca. Nietypowe, ale coraz bardziej popularne naszyjniki, czy też bransoletki to bestsellery w sklepie Damar. Klienci określają pamiątki nie tylko jako piękne i delikatne, ale również niezwykle potrzebne po stracie najlepszego, zwierzęcego przyjaciela. Podobno działają, jak plaster na ranę. Nie leczą, a powstrzymują – żal i smutek.

Oferowane przez nas propozycjeto dopracowane i spersonalizowane produkty, często wybierane jako podarunek. Członek rodziny,przyjaciel, męczy się ze stratą najbliższej istoty? Pamiątka po zwierzaku np. sierść psa lub kota zatopiona w żywicy to możliwość utrzymania przy sobie cząstki pupila na długie lata. To również sposób na zatrzymanie drogocennych wspomnień.

 

Pamiątka po zwierzaku – przeróżne możliwości

Świat żywicy epoksydowej jest niezwykle kreatywny. To sprawia, że biżuteria jako pamiątka po zwierzęciu, może przybierać najróżniejsze oblicza. Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie. Tworzymy produkty, które trafiają do serca.

Pamiątka z sierścią zwierząt może być zarówno bransoletką, jak i naszyjnikiem (otwartym lub sekretnikiem), brelokiem, kolczykiem, pierścionkiem oraz broszką. Moc biżuterii zawsze tkwi w jej niezwykle sentymentalnym znaczeniu, jednak nie mniej istotna jest dla nas doszlifowana forma i minimalistyczne piękno.

Chociaż posiadamy w swoim sklepie szeroką ofertę półproduktów, baz, ramek, elementów biżuterii to zawsze, ale to zawsze, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Mamy świadomość, że nasze gusta różnią się od siebie. Jeżeli znalazłeś coś jeszcze piękniejszego niż na stronach Damar lub bardziej osobistego-wyjątkowego z ogromną przyjemnością wykorzystamy Twój półprodukt do realizacji zlecenia.

Nasza propozycja pamiątki po zwierzaku to nie tylko biżuteria. Dostarczony element, niezależnie pod jaką postacią występuje (np. sierść: kota, psa, królika, szura, czy też wylinka węża,wibrysy zwierząt, skrzydła motyla, rybia łuska itd.), musi być przede wszystkim wysuszony. Wtedy możemy stworzyć również stojące figurki np. w postaci łapki.

Fuzja pomysłów – niezwykły podarunek

Pamiątka po zwierzaku to przede wszystkim potrzeba Klienta i często indywidualny projekt, ale również nasze sugestie. Żywice poznajemy i eksploatujemyod lat. Praca to nie tylko nasz sposób na życie, ale przede wszystkim pasja. To, ile radości sprawia nam każde zamówienie jest nie do opisania.

Z ogromnym szacunkiem traktujemy wszelkie pamiątki. Gdy tylko kurier przywiezie przesyłkę, od razu informujemy Was, że jest bezpieczna i wkrótce przybierze najcudowniejszą formę. Dopiero gdy najważniejszy element biżuterii, figurki znajduje się w naszych rękach, jesteśmy w stanie zaproponować najtrafniejsze rozwiązania. Nasze doświadczenie i pomysłowość Klienta to połączenie, które zawsze przynosi rewelacyjny efekt końcowy. Jak krok po kroku powstaje pamiątka? Przeczytasz w naszym artykule: Jak powstaje nasza biżuteria z żywicy.

Oferta Damar, czyli pamiątki z sierścią zwierząt

Czas realizacji zamówienia nie przekracza 20 dni. Jest zawsze uzależniony od wymagań i preferencji. Szybciej zostanie wykonana pamiątka, którą nie poddajemy dodatkowej obróbce mechanicznej. Wydrukowanie zdjęcia, czy też zamawianie dodatkowych półproduktów, również wymaga czasu. Pośpiech nie jest sprzymierzeńcem w tworzeniu najdrogocenniejszych pamiątek. Zawsze przed przystąpieniem do realizacji informujemy naszych Klientów o szacowanym czasie zakończenia zamówienia.

Nasza subtelna biżuteria to cudowne produkty z sierścią zwierząt. Srebrne serduszko? Łapka? Kostka? A może delikatny kryształek? Propozycji jest naprawdę wiele. Często pytacie o zdobienie w kształcie konkretnego zwierzątka. Oczywiście, w Damar wszystko jest możliwe. Nie tylko w postaci biżuterii, ale również stojących figurek.

Produkty mogą posiadać dowolne kształty, barwne tła, ukrywać najróżniejsze literki i drobiazgi. Tak naprawdę każdą realizację ogranicza wyłącznie kreatywność i możliwości żywicy.

Biżuteria z włosami

Biżuteria z zatopionymi w środku włosami ludzkimi budzi w naszym otoczeniu jeszcze spore zaskoczenie. Jednak

Shopping Cart
Scroll to Top